Rekabet Hukuku Sertifika Programı VIII

Rekabet hukuku, piyasa ekonomisinin sağlıklı bir şekilde işlemesi için vazgeçilmez hukuk dallarından biridir. Bu hukuk dalı, günümüzde dağıtım anlaşmaları, birleşmeler, fiyatlandırma politikaları ve işbirliği anlaşmaları gibi pek çok ticari işlemi yakından ilgilendirmekte ve düzenlenen piyasalar dahil olmak üzere, ekonominin her alanında yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenle, rekabet hukuku hakkında bilgi sahibi olmak, günümüzde başta avukatlar olmak üzere, yöneticiler ve üst düzey çalışanlar açısından son derece önemlidir.

Bu sertifika programının amacı, katılımcılara Türk rekabet hukukunu, bu hukuk dalının ekonomik temellerini ve pratik uygulamasını da dikkate alarak aktarmaktır. Bu şekilde, katılımcıların bu hukuk dalını kavramaları ve pratikte karşılaşılan rekabet hukuku sorunları karşısında, çözüm geliştirme becerisi kazanmaları hedeflenmektedir. Program, her birinde ayrı konunun anlatıldığı toplam 42 saatlik 15 modülden oluşmaktadır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifika verilecektir.

Ayrıntılı Program. Program akışı ve modüllere ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Kayıt İşlemleri. Kayıt ücretimiz 4.300 TL olup 21 Eylül 2018 tarihine kadar %40 erken kayıt indirimi uygulanacaktır. Bu kapsamda erken kayıt dönemi için katılım ücreti 2.580 TL'dir. Erken kayıt dönemi sona erdikten sonra ise stajyer avukatlara %20, daha önce programlarımıza katılım gösterenlere %40, bilgi üniversitesi mezun ve öğrencilerine %25 indirim uygulanacaktır. Bahsi geçen indirimlerden hiçbiri başka bir indirimle birleşmemektedir.

ÖNEMLİ NOT: ERKEN KAYIT DÖNEMİ SONU İTİBARİYLE PROGRAM İÇİN BELİRLEDİĞİMİZ KONTENJAN VE SONRASINDA AÇTIĞIMIZ EK KONTENJAN DOLMUŞTUR. BU SEBEPLE KAYITLARI KAPATMIŞ BULUNUYORUZ.

Kayıt işlemleri için linkteki formun doldurulması gerekmektedir. Form doldurulduktan sonra kayıt işlemlerinin tamamlanması için katılımcılara e-mail üzerinden ödeme bilgileri iletilecektir.

NOT: FORM KAYIT İŞLEMLERİNE KAPATILMIŞTIR.