Rekabet Hukuku Sertifika Programı X

Rekabet hukuku, piyasa ekonomisinin sağlıklı bir şekilde işlemesi için vazgeçilmez hukuk dallarından biridir. Bu hukuk dalı, günümüzde dağıtım anlaşmaları, birleşmeler, fiyatlandırma politikaları ve iş birliği anlaşmaları gibi pek çok ticari işlemi yakından ilgilendirmekte ve düzenlenen piyasalar dahil olmak üzere, ekonominin her alanında yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenle, rekabet hukuku hakkında bilgi sahibi olmak, günümüzde başta avukatlar olmak üzere, yöneticiler ve üst düzey çalışanlar açısından son derece önemlidir.

Bu sertifika programının amacı, katılımcılara Türk rekabet hukukunu, bu hukuk dalının ekonomik temellerini ve pratik uygulamasını da dikkate alarak aktarmaktır. Bu şekilde, katılımcıların bu hukuk dalını kavramaları ve pratikte karşılaşılan rekabet hukuku sorunları karşısında, çözüm geliştirme becerisi kazanmaları hedeflenmektedir. Program, her birinde ayrı bir konunun ele alındığı toplam 44 saatlik 16 modülden oluşmaktadır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılara sertifika verilecektir.

Ayrıntılı Program: Program akışı ve modüllere ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Ücret Bilgisi: Kayıt ücretimiz 4.700 TL'dir. Ancak 18 Eylül 2020 tarihine kadar %40 erken kayıt indirimi uygulanacaktır. Bu kapsamda erken kayıt dönemi için katılım ücreti 2.820 TL'dir. Erken kayıt dönemi sona erdikten sonra ise stajyer avukatlara %20, daha önce programlarımıza katılım gösterenlere %40, bilgi üniversitesi mezun ve öğrencilerine %25 indirim uygulanacaktır. Bahsi geçen indirimlerden hiçbiri başka bir indirimle birleşmemektedir.

Programa kayıt işlemleri belirlenen kontenjanın dolması nedeni ile sona ermiştir.

Kayıt süreci ile ilgili bilgi için rhm@bilgi.edu.tr veya umay.dogan@bilgi.edu.tr adreslerine yazabilirsiniz.